Sağlık Rehberi

KATEGORİLER

Yolcu Uçağı Kiralama

Havacılık sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Plures Air tarafından sağlanan özel yolcu uçağı kiralama hizmetinden yararlanarak zamandan tasarruf sağlayabilir, aynı zamanda güvenli, konforlu ve hızlı bir şekilde dilediğiniz ülkede dilediğiniz şehre uçmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Uzun yıllardan beri havacılık alanında emin adımlarla faaliyet gösteren şirketin sağladığı özel uçaklarla en üst düzey uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Yolcu Uçağı  Kiralamanın Avantajları

Özel Yolcu Uçağı Kiralamanın Avantajları

Özel yolcu uçağı kiralama hizmetinden yararlanarak piyasadaki en uygun fiyatlar ve güvenilir hizmetlerle uçuşlarınızı yapabilirsiniz. Özel yolcu uçağı kiralamanın kişilere sunduğu birtakım avantajlar vardır:

1. Özel yolcu uçağı kiralama hizmetinden yararlanarak dünyanın dilediğiniz noktasına uçuşlar yapabilirsiniz. Plures Air firmasının uçuşların emniyetinden ödün vermeden sunduğu uçak kiralama hizmetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanma şansınız vardır.

2. 7 gün 24 saat uçak siparişi verebilirsiniz. Rotanızı ve uçağınızı seçerek en ekonomik uçuş tarifesi ile uçak yolculuğunuzu gerçekleştirme şansınız vardır. Kiralama hizmeti siparişten itibaren kısa sürede tarafınıza sağlanır.

3. Farklı özelliklere sahip her çeşit alternatif uçak arasından size en uygun uçağı seçebilirsiniz. Airbus, Embraer, Boeing veya Saab gibi farklı uçaklar ile kişilere çeşitli seçenekler sunulmaktadır.

4. Dünyanın herhangi bir noktasına özel uçak kiralayabilirsiniz. Plures Air'in sunduğu özel uçak kiralama servisi sayesinde bir gün içerisinde istediğiniz farklı şehirlere uçuş gerçekleştirme şansınız vardır.

5. Özel yolcu uçağı ile birlikte kişiye özel birtakım hizmetlerden yararlanma ayrıcalığı da söz konusudur; check in sırasında kolaylıklar, yemek menüsünü seçebilme, fazla bagaj taşıyabilme ve benzeri avantajlardan yaralanabilirsiniz.

6. Bu özel hizmet sayesinde hedefe maksimum güvenlik ile uçuş yapma fırsatınız vardır. Bütün mürettebat yüksek havacılık niteliklerine ve ayrıca olumsuz hava koşullarında uçma yeteneğine sahiptir. Ayrıca tüm uçaklar düzenli olarak teknik bakımdan geçirilirler.

7. Özel yolcu uçağı kiralama hizmetleri ile maksimum konforun tadını çıkarırsınız. Uçaklarda bulunan tüm uçuş görevlileri en az üç yıllık sektörel deneyime sahiptirler. Tüm uçaklar iş toplantıları ve rahat bir dinleme için özel olarak donatılmışlar.

8. Uçuş öncesinde gerekli bazı değişiklikler yapma şansınız vardır. Bu durumlarda sadece uçuş koşullarındaki değişiklikler nedeniyle ortaya çıkabilecek ek masrafları ödemeniz yeterli olacaktır.

Özel Yolcu Uçağı Kiralama

Kişiselleştirilmiş Özel Yolcu Uçağı Kiralama Hizmetleri

Plures Air tarafından 7/24 sunulan özel yolcu uçağı kiralama hizmetleri özellikle büyük gruplar için idealdir.  Futbol kulüpleri, özel bayi toplantıları, VIP kişiler, diplomatik ucular, fuar organizasyonları, spor müsabakaları, müzik grupları, iş toplantıları, askeri personelin seyahatleri, eğitim grupları gibi özel grupların ulaşımında bu tür uçak kiralama hizmetinden yararlanılabilir. Bunların dışında kalan şahısların ülkelerine gönderilmesi veya acil tahliye gibi durumlarda da uçakların kiralanması sağlanır. Uçak kiralama ile birlikte Plures Air tarafından sunulan tüm ek hizmetlerden de yararlanabilirsiniz; örneğin özel yolcu uçaklarındaki yiyecek ve içecek menünüzü talebiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda kendiniz seçebilirsiniz. Havaalanlarında size özel check in kontuarları ve VIP bekleme salonları ayrılır. Ayrıca bu tür hizmetten yararlandığınızda daha fazla bagaj taşıma gibi ayrıcalıklara da sahip olursunuz.

Plures Air şirketi ihtiyacınız olan zaman, güvenlik ve konforla birlikte yüksek kalitede özel yolcu uçağı kiralama alanında hizmet vermektedir. Özel yolcu uçağı kiralama ya da özel jet uçak, VIP uçaklar kiralamak isteyenler için piyasa koşullarındaki en uygun fiyatlarla geniş bir hizmet yelpazesi sunulmaktadır. Çağrı merkezini arayarak bilgi talebinde bulunabilir ve size uygun olan bir zaman için özel uçak kiralayabilirsiniz. Özel yolcu kiralama hizmetleri ile Plures tam bir gizlilik içinde güvenli, esnek ve konforlu uçuşu garanti eder. http://www.ucakkiralama.info/ozel-yolcu-ucagi-kiralama.html linkinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

saglik